A BUDAPEST ÉJJEL a város gazdátlan éjszakai életében jelenlévő problémáira keres hosszútávú válaszokat!

A BUDAPEST ÉJJEL a város gazdátlan éjszakai életében jelenlévő problémáira keres hosszútávú válaszokat!

A BUDAPEST ÉJJEL egy fél éve alakuló közösség, amely felismerte pezsgő városunk – Budapest gazdátlan éjszakai életében jelenlévő problémákat. Ezekre keressük együtt a megoldásokat, környezetvédelmi és urbanisztikai szakértők, proaktív fővárosi lakosok, közösségi és szórakozóhelyek, vállalkozások és szakmai szervezetek illetve Bécs, London, Amszterdam és Berlini tapasztalatainak bevonásával.
Célunk, hogy rövidtávon is hatásos projekteket dolgozzunk ki azért, hogy városunk éjszakai élete minden érintett fél számára hosszútávon is fenntartható, érdeksérelmek nélkül, mindannyiunk örömére fejlődhessen.
Csatlakozz hozzánk, aláírásoddal segíts a párbeszéd kialakításában!

Aláírhatod itt: budapestejjel.hu