Programok

Dátum/Idő Program
02.02. - 02.15. 20:00 5O / 5O | Gyuricza kiállítása
02.05. - 02.07. 14:00 - 20:00 Magyar Csocsó Bajnokság 2015-16 2. forduló
02.06. 14:00 - 17:00 Kapunyitási piknik
02.06. 19:00 Ha nem lenne ki kéne találni; tudatosság-teremtő mesék útkereső közösségeknek (könyvbemutató)
02.06. 22:00 Shamanic Frequencies Psychedelic Party
02.07. 14:30 - 20:30 PAVERPOL HUNGARY MŰVÉSZETI MŰHELY
02.07. 15:00 - 18:00 Cserebere // CLOTHES BARTER
02.08. 18:00 - 23:50 Játszóház S03E20
02.08. 19:00 GBME Filmklub: Yves Saint Laurent (francia játékfilm, 2014. R. Jalil Lespert)
02.09. 20:00 TestHangSzer Kísérleti Nyitott Műhely
02.10. 17:00 - 20:00 Szervezeti keretek (nem csak) civileknek workshop | Müszi+ Guide
02.10. 17:30 - 19:00 Kezdő Taijiquan (Tai Chi Chuan)
02.10. 19:00 A Delta gyermekei: RecPlay NL / intl., Besorolás Alatt (HU) koncertek
02.10. 19:30 GÓ Klub
02.10. 21:00 Farbwechsel * Páratlan Szerda 00009 / Imre Kiss + SVR + S Olbricht
02.12. - 02.13. 19:00 - 18:00 JazzaJ WORKSHOP / Seijiro Murayama
02.12. 19:00 - 20:30 Kraack! Improv Level 2 Show
02.12. 23:00 Szoba Studio pres. ■ Deepfields ■
02.13. 15:00 - 20:00 Karcosok Klubja - Február
02.13. 18:00 Melegellenes-e Isten? Dafydd Job lelkész előadása
02.13. 21:00 JazzaJ EXTRA / Seijiro Murayama solo / Workshop záró koncert
02.13. 21:00 Vlntns Dy? Girls vs Boys / B2B sets
02.13. 23:00 JUKEYFIE.03 • VALENTINEDAYSPECIAL.❤
02.14. 14:00 - 18:00 III. Agaras Maszkabál
02.14. 15:00 - 18:00 Hanglemez-börze
02.15. 18:00 - 23:50 Játszóház S03E21
02.16. 20:30 Dzsindzsa + the Best Bad Trip
02.17. 17:30 - 19:00 Kezdő Taijiquan (Tai Chi Chuan)
02.17. 19:00 He Died With a Felafel in His Hand (2001): Australian Film Club
02.18. 20:00 - 23:00 Lightning Glove // Céh // Triglav // Dizzcock
02.19. 19:00 Berlin Fashion Film Festival in Budapest
02.19. 22:00 BUDAPEST DUB CLUB - VIBRONICS+MADU MESSENGER (UK)
02.20. 21:00 BREAKCORE FARSANG
02.22. 18:00 - 23:50 Játszóház S03E22
02.23. 20:00 Mándy Ildikó Társulata 1914 / 1915 / 1916 /// Zenés színházi előadás az első világháborúról
02.24. 17:30 - 19:00 Kezdő Taijiquan (Tai Chi Chuan)
02.25. 19:00 BEATSIMOGATÓ#04 ➡ Producerek: RobotDeck, High♡Love, Skrude
02.26. 19:00 Louder than Bombs // FNB Budapest Support Festival
02.27. 19:00 Molnár Ferenc: Liliom
02.27. 22:00 Farbe Nacht w SILF _ Imre Kiss _ Galactic Jackson _ Eril Fjord _ Saint Leidal The 2nd _ Mike Nylons _ SzO _ SVR
02.29. 18:00 - 23:50 Játszóház S03E23
03.02. 19:00 Kezdő gerinctorna: Daoyin – ősi kínai öngyógyító módszer
03.02. 19:00 New Tech Meetup
03.06. 10:00 - 22:00 3. Járatlan utakon fesztivál
03.06. 15:00 - 18:00 Cserebere // CLOTHES BARTER
03.07. 18:00 - 23:50 Játszóház S03E24
03.09. 19:00 Kezdő gerinctorna: Daoyin – ősi kínai öngyógyító módszer
03.11. 19:00 KERET SZÜLIN4P
03.13. 15:00 - 18:00 Hanglemez-börze
03.14. 18:00 - 23:50 Játszóház S03E25
03.16. 19:00 The Tracker (2002): Australian Film Club
03.16. 19:00 Kezdő gerinctorna: Daoyin – ősi kínai öngyógyító módszer
03.17. 21:00 Mister X (streetpunk - Fehéroroszország)
03.21. 18:00 - 23:50 Játszóház S03E26
03.23. 19:00 Kezdő gerinctorna: Daoyin – ősi kínai öngyógyító módszer
03.30. 19:00 Kezdő gerinctorna: Daoyin – ősi kínai öngyógyító módszer
04.03. 15:00 - 18:00 Cserebere // CLOTHES BARTER
04.06. 19:00 New Tech Meetup
04.16. 21:00 Eastern Attack! - Bull Brigade (Torino), Derkovbois, Bad Habit
04.16. 22:00 First Hungarian Oldschool EBM Clan Party
04.20. 19:00 The Water Diviner (2014): Australian Film Club
04.29. 23:00 ░▒▓S/M DIGITAL REC.SPECIAL w/ DUAL SHAMAN (RO) ▓▒░
05.04. 19:00 New Tech Meetup
05.11. 20:00 POP. 1280 // Küss Mich
06.01. 19:00 New Tech Meetup
07.06. 19:00 New Tech Meetup

Powered by Events Manager