Korábbi programok

Dátum/Idő Program
04.19. 21:00 Kilele Swing Cats
04.18. 18:00 - 19:30 Folkturi workshop
04.18. - 04.27. 15:00 - 22:00 A Nyolcadik Tenger [kiállítástábor]
04.17. 19:00 HÉT ELŐADÁS A MŰVÉSZETRŐL - Harmadik előadás: SCI-FI filmek hatásai a képzőművészetre
04.16. 20:00 JazzaJ Extra : ANTEZ / AHAD / Tóth Pál aka. én / Juhász András
04.15. 18:00 A MI KIS FALUNK - #2 - AZ ÚJ TÍPUSÚ PUBLIC ART ÉS AZ APRÓFALVAK SORSA
04.15. 11:00 - 14:00 Messzelátó Egyesület - Tésztakészítő foglalkozás
04.14. 19:00 A Celebration of Harold Pinter - One man Show
04.13. 21:00 Deepfields (by SzobaStudio)
04.13. 15:00 - 19:00 Artbazaar
04.13. - 04.20. 14:00 - 20:00 TRANSZFORMERSZ # kiállítás és aukció!
04.12. 19:30 (Here comes...) The English Department
04.11. 20:00 - 23:00 SZÓKÖZ #8 / Költészet Napja - ÚJHOLD: BÁJOLÓ - alterrock zenés versest -
04.11. 18:00 Vitaest a felsőoktatásról
04.10. 20:30 TESTEK.SZOBROK.TESTSZOBROK. - interaktív élő-szobor-performansz -
04.10. 19:30 (Here comes...) The English Department
04.09. 19:30 Bemutatkozik a ZAK Ensemble
04.09. 18:00 - 21:00 Messzelátó Egyesület - Szappankészítő workshop
04.08. 21:30 Empty Taxi
04.08. 18:00 - 21:00 A MI KIS FALUNK - #1 - AZ ÚJ TÍPUSÚ PUBLIC ART ÉS AZ APRÓFALVAK SORSA
04.07. 20:00 ALGERNON-EFFEKTUS
04.06. 17:00 Czinege Banda
04.06. 15:00 - 19:00 Játékos Cserebere és Bimbófesztivál
04.05. 20:00 Budapest100 - nyitóbuli
04.05. - 04.19. 16:00 Ferencz Dániel kiállítása
04.04. 20:00 talált tárgy ’enci ’ - Finita la Commedia előadás
04.04. 19:00 Szaudi Arábia - képes élménybeszámoló
04.03. 20:00 talált tárgy ’enci ’ - Finita la Commedia előadás
04.03. 19:00 New Tech Meetup
04.03. 19:00 HÉT ELŐADÁS A MŰVÉSZETRŐL - Második előadás: Science-fiction és festészet – a filmek vizuális hatása a képzőművészetre
04.02. 21:00 Gitárz
04.01. 21:00 Havizaj#74
03.31. 15:00 - 20:00 BÁBUVAGY. – vasárnapi társasjáték matiné
03.30. 20:30 Burkus König, DU3Normal, Jahfar & Iration
03.29. - 04.01. All Day „HG60 – Esztétikai Engedetlenség"
03.28. 10:00 - 13:00 Messzelátó Egyesület - Szappankészítő workshop
03.27. 21:00 B O U N C E #91
03.26. 21:00 Song-óra
03.25. 20:00 BLOGGER HÉTFŐ - offline blograndevúk - /Urbanista/
03.24. 15:00 - 18:00 TAVASZI DIABÖRZE ÉS MESENAP
03.24. 10:00 - 15:00 Suska piac
03.23. 21:00 PROGRAMVÁLTOZÁS - Pityegéstől a gerjedésig - Svájci-magyar szabad hangok II.
03.23. 15:00 RESTART PUNKSZAKKÖR, kritika és túlélés a XXI. században (workshop, előadás, koncert)
03.22. 22:00 Visionary Mind Rec. presents: BEAT _ RAILS
03.22. 19:00 SOFA BUDAPEST: Buday Enikő & Lawrence Williams
03.21. 19:00 BUDAPEST METRO: dübörgő basszusok és konstruktivista ének a mélyből
03.20. 18:00 HÉT ELŐADÁS A MŰVÉSZETRŐL - Első előadás: A Lélek Szele, amely „fúj, ahol akar"
03.19. 20:00 Budapest Underground Puppetry Project - Nyolcadik foglalkozás
03.19. 19:30 IDEGEN TOLLAKKAL ÉKESKEDŐ - Bullet Shih és Nanette Vinson kiállítása - vernissage
03.19. - 03.27. All Day IDEGEN TOLLAKKAL ÉKESKEDŐ - Bullet Shih és Nannette Vinson kiállítása-
03.18. 20:00 JAZZAJ EXTRA
03.18. 18:00 - 21:00 Messzelátó Egyesület - Kozmetikumkeverő workshop
03.17. 15:00 - 19:00 Art Bazaar
03.17. 10:00 Magyar Csocsó Bajnokság 3. forduló
03.16. 20:00 JAZZAJ KARAMBOL 3. Tigrics + Miklós Szilveszter & Zlatko + Porteleki Áron
03.16. 15:00 - 19:00 Bolhapiac
03.16. 10:00 Magyar Csocsó Bajnokság 3. forduló
03.15. 19:00 - 22:00 Forradalmian Vagány Históriák
03.15. 13:00 Magyar Csocsó Bajnokság 3. forduló
03.13. 18:00 Önkéntesek a fellegekben (szakmai nap)
03.12. 20:00 Budapest Underground Puppetry Project - Hetedik foglalkozás
03.12. 18:00 Önkéntesek a fellegekben (önkéntes nap)
03.11. 20:00 JazzaJ EXTRA: Myhr/Nørstebø/Delius (NOR/UK) + ParaNoiZ (H)
03.08. 21:00 Bonsai Tri
03.08. - 03.15. All Day TRANSZFORMERSZ - tárgyátalakító pályázat & aukció - TÁRGYMUSTRA
03.07. 19:30 (Here comes...) The English Department
03.07. 18:30 dash! /design.architecture.sustainable.houses/
03.06. 19:30 (Here comes...) The English Department
03.06. 19:00 New Tech Meetup a Nőnap jegyében
03.06. 19:00 Hamvas és a globális orientáció kezdete és vége WST 7/7
03.05. 20:00 Budapest Underground Puppetry Project - Hatodik foglalkozás
03.03. 20:00 Úzgin Űver koncert
03.02. 20:00 V. FRISSEK Minifesztivál - Pop UP - fiatal magyar művészek fesztiválja / A night with emerging artists
03.01. 18:30 Szerencséd, hogy öreganyádnak szólítottál! - Meseest felnőtteknek
02.28. 19:30 SZÓKÖZ : FiNNiGHT / SAVUKEIDAS - finn-magyar verskiállítás, kötetbemutató és felolvasóest -
02.27. 19:30 HATÁRTALAN: Milyen a színház, ha más?
02.26. 21:00 Song-óra
02.26. 20:00 Budapest Underground Puppetry Project - Ötödik foglalkozás
02.25. 19:30 BLOGGER HÉTFŐ - offline blograndevúk - /Egy nap a városban/
02.24. 17:00 Andaxínház - Semmiágán kvartett

Previous events...

30 31 32 33 34 35 36 37